DLACZEGO WARTO ZE MNĄ WSPÓŁPRACOWAĆ?

Inspirująca, wymagająca nie tylko wobec swoich studentów, ale także wobec siebie - jest kompetentną, zdyscyplinowaną i doświadczoną tutorką, z prawdziwym talentem do nauczania. To od niej dowiedziałam się, co oznacza pisanie akademickie. 🙂
Alicja była studentka
Jako studentka przygotowywałam wiele prezentacji na zajęcia z dr LKŻ. Projekt był odpowiednio rozłożony w czasie, co zmuszało do systematyczności i samodyscypliny. Z podobnego systemu pracy korzystam do dziś przygotowując się do konferencji naukowych i mogę z czystym sumieniem polecić współpracę.
Maja była studentka
Mam zwyczaj pracowania w dość chaotyczny sposób, często improwizując, gdyż wtedy właśnie wpadam na najlepsze pomysły, ale dzięki zajęciom z Dr Krawczyk-Żywko nauczyłam się organizować swoje prezentacje i inne projekty, bez uszczerbku dla mojej kreatywności i spontaniczności. Jest nie tylko niesamowitym wykładowcą i naukowcem, ale też fantastyczną osobą, z ogromną wiedzą i ciętym humorem; praca z nią jest prawdziwą przyjemnością.
Klara Mednis była studentka
Doktor Krawczyk-Żywko była inspiratorem oraz/lub recenzentem moich prac dyplomowych w Instytucie Anglistyki. Nawet jeśli początkowo mogłem nie być zachwycony jej wymogami i umiejętnością dostrzeżenia najmniejszych błędów i niedoskonałości, wkrótce okazały się być one nieocenioną zaletą, która pomogła mi okiełznać nie tylko twórczy chaos, ale pozwoliła stworzyć prace na miarę ukończenia kolejnych etapów studiów.
Piotr Nowicki mgr
Doświadczenia z lat nauki od pani Lucyny i współpracy z nią do dziś są jednymi z najistotniejszych umiejętności, jakie wyniosłem ze studiów do życia zawodowego (praca na co dzień z dokumentami i analizą danych całkowicie w j. angielskim). W zakresie konsultacji z form pisanych, edycji, redakcji czy organizacji czasu pracy, ciężko mi znaleźć inną osobę, która byłaby równie obeznana we wszystkich tych sferach jednocześnie. Zdecydowanie polecam, bazując na wieloletnich doświadczeniach 🙂
SN były student
Miałam przyjemność pracować z dr Krawczyk-Żywko podczas studiów. Jest nauczycielką wymagającą, ale bardzo wspierającą. Konstruktywna krytyka i wskazówki jak poprawić moje umiejętności pisania akademickiego były nieocenione. Proszę się przygotować na sporą dawkę ironii i czarnego humoru 😉
Ewa studentka
Dr LKŻ jest wymagająca, ale z doświadczenia wiem, że tacy wykładowcy oraz nauczyciele najwięcej uczą swoich studentów. Pomimo tego, że kilka lat temu skończyłam studia, to nadal mam ogromną słabość do epoki wiktoriańskiej, a na mojej półce już chyba zawsze będzie leżała jedna z moich ulubionych powieści "The Crimson Petal and the White".
AK była studentka
Pani doktor posiada ogromną wiedzą i może pochwalić się szerokim wachlarzem umiejętności, nie tylko dydaktycznych, ale także organizatorskich oraz edytorskich. Stanowiła dla mnie jedną z inspiracji do dalszych studiów – stawiała wysoko poprzeczkę, ale jednocześnie zarażała pasją do nauki. Udzielała konkretnej informacji zwrotnej, dzięki której wiedziałam, czy esej akademicki jest wystarczająco dobry czy wymaga dalszych poprawek. To na jej zajęciach odkryłam, czym faktycznie jest pisanie krytyczne.
Dorota była studentka
Prev
Next