CARPE LIBRUM to księgarnio-kawiarnio-konsultownia dla osób lubiących czytać w językach obcych oraz uczących się języków.

Planszówki po angielsku ze znajomymi? Konsultacje językowe przy filiżance dobrej kawy? Książka z duszą i historią? A może literacki gadżet z naszej linii, np. kubek na domową herbatkę albo torba na kolejne książkowe zakupy?

Do tego dorzucamy zaproszenie do Klubów Książki: jeżeli lubisz dyskutować o książkach twarzą w twarz, ale nie masz na to dobrego miejsca, zajrzyj do nas – być może stanie się nim nasz książkowy zakątek.

0 +
książek w różnych językach obcych
0
projekty gadżetów
0
kategorii konsultacji
0
pakietów konsultacji

 

LUCYNA KRAWCZYK-ŻYWKO założycielka

Anglistka z wykształcenia (doktor nauk humanistycznych, 2010) i zamiłowania, fanka książek drukowanych, popkulturowych adaptacji literatury i historii oraz czarnej kawy. 

Mam 7-letnie doświadczenie w pracy w warszawskich szkołach językowych i nauczaniu języka na różnych poziomach w różnych grupach wiekowych oraz 9-letnie doświadczenie jako pracownik naukowo-dydaktyczny na Uniwersytecie Warszawskim.

Prowadziłam kursy autorskie z kultury brytyjskiej (np. British Institutions on Screen, Victorian Villains Revisited) oraz zajęcia z pisania (np. Critical Writing). Być może spotkaliśmy się podczas któregoś Festiwalu Nauki?

Zapraszam na konsultacje twarzą w twarz, nie online.