OPIS

Masz rozmowę o pracę po angielsku? A może szukasz pomocy przy pisaniu eseju? Niczego nie zrobimy za ciebie, ale damy ci narzędzia i pomożemy w osiągnięciu celu.

Nasze konsultacje możesz dostosować do swoich potrzeb i możliwości czasowych  – do wyboru są spotkania po 30, 60 lub 90 min., różne pakiety oraz kategorie zajęć indywidualnych i dla 2 osób.

Jeżeli brakuje kategorii dla ciebie, daj nam znać – postaramy się coś z tym zrobić.

1

KONWERSACJE

lubisz mówić i chcesz poprawić znajomość angielskiego

2

PISANIE

piszesz tekst
i chcesz go przegadać
3

GRAMATYKA

potrzebujesz zrozumieć i przećwiczyć konkretne zagadnienie
4

KONKRETNE CELE

czeka cię rozmowa kwalifikacyjna | masz prezentację w pracy lub na konferencji naukowej i chcesz ją dopracować | wyjeżdżasz za granicę i nie chcesz biegać ze słownikową apką
5

KULTURA

interesujesz się kulturą brytyjską lub amerykańską | chcesz omówić elementy wybranego tekstu lub filmu

FAQ

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA ORAZ NASZE NA NIE ODPOWIEDZI

Na razie oferujemy konsultacje w języku angielskim. Gdy poszerzymy ofertę, poinformujemy o tym na stronie oraz w mediach społecznościowych.

Poziom dyktuje klient. Większość kategorii obejmuje większość poziomów zaawansowania, tzn. można je dostosować do konkretnej osoby. Część zajęć, np. Academic English, Literary Analysis, Film Analysis czy Debating zakłada pewien minimalny poziom opanowania języka. Poziomy są podane w opisach poszczególnych typów konsultacji.

Nie ma górnej granicy – konwersować czy debatować można w każdym wieku. Nie mamy w ofercie zajęć dla dzieci, większość konsultacji skierowana jest do osób dorosłych, studentów i młodzieży licealnej.

Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby np. w ramach pakietu MAXI połączyć Conversations z Writing czy Grammar.

Sugerujemy wykorzystanie jednego pakietu przed zamówieniem kolejnego. Jeżeli wybrany podział czasowy okaże się trudny do realizacji, proponujemy zmianę częstotliwości oraz trwania pozostałych spotkań w ramach tego samego pakietu.